rysujemy.jun.pl Strona Główna

FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj 
FAQZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Poprzedni temat «» Następny temat
Akwarele
Autor Wiadomość
Dyer

Wysłany: 2015-02-19, 13:12   Akwarele  

Jak w temacie - jakie akwarele? Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, miałam do czynienia z takimi w tubkach i w tych takich paletkach. Właściwie jestem zadowolona, chociaż chciałabym coś naprawdę dobrego.

Jak na razie mogę się pochwalić posiadaniem zestawu osiemnastu kolorów z jakiegoś supermarketu i o dziwo, to najlepsze akwarele jakie mam, bo mają ładne, żywe kolory, które nabiera się bardzo fajnie, a przy tym nie są drogie (dwa złote, bang, interes życia).
Mam też dwanaście kolorów za dwukrotnie wyższą cenę z royal&langnickel, ale nie jestem usatysfakcjonowana. Kolory takie sobie, bardzo transparentne (nawet jak na farby wodne).
I w końcu akwarele z Maries, które są tubkowane i głównie dlatego tak bardzo za nimi nie przepadam. Tubki są męczące, chociaż te z Maries są całkiem git, jeśli chodzi o kolory i ich wygląd na papierze.

Polecacie jakieś akwarele? Jak tak, to jakie? Które najlepsze, a które najgorsze? Tubki, kostki?

REKLAMA

Wysłany: 2017-02-08, 17:12     

Gość

Wysłany: 2017-02-08, 17:12     

Polecam "kredkowe" akwarele. Te z koh i noor są dobre i tanie. Ładnie się rozprowadza i bardzo żywe kolory :mrgreen:

Odpowiedz do tematu